výroba

Technologie

 

 

Vstřikování plastů

Konstrukce a vývoj

Naše společnost se specializuje na posouzení vyrobitelnosti plastových dílů, návrh optimálního výrobního postupu/procesu a následnou konstrukci vstřikovacích forem a různých kontrolních přípravků.

Při konstrukci forem se zaměřujeme na zajištění bezproblémového provozu v sériové výrobě, dlouhou životnost a jednoduchou údržbu. Tyto aspekty jsou nám velmi důležité, a to vše za dodržení stanovených termínů a cenových parametrů.

Máme zkušenosti s konstrukcí vstřikovacích forem pro plastové díly, které jsou určeny jak pro technické, tak i packaging aplikace.

Řízení výroby

Při výrobě dbáme na průběh a správné nastavení všech procesů s důrazem na jejich optimalizaci v průběhu času. K řízení výroby využíváme systém ALS Arburg, díky kterému jsme schopni zajistit vysokou kvalitu a souvislost výroby bez zbytečných prostojů. 

Pro plynulý chod firmy používáme vlastní implementovaný informační systém ISDplast.

Technologie IML

IN-MOLD LABELING

Naše služby zahrnují také využití technologie in-mold labeling (IML), která umožňuje přidání etiket přímo během procesu výroby obalu. Tato metoda nabízí mnoho výhod. Nejenže přináší vysokou kvalitu a dlouhodobou odolnost etiket, ale také umožňuje plně přizpůsobitelný design, který je přesně podle přání zákazníka. 

S technologií IML lze vytvořit etikety s vysokým rozlišením, což zaručuje ostré a výrazné obrázky pro maximální vizuální dopad. Díky tomu, že je etiketa přímou součástí obalu, je odolná proti poškrábání a nemůže být snadno odstraněna. S naším inovativním přístupem a použitím technologie IML vám můžeme pomoci vytvořit obal, který skutečně vynikne. Tuto technologii využíváme pro naši řadu kbelíku DL-BR.

Máte zájem s námi spolupracovat?

Neváhejte nás kontaktovat, rádi se s vámi potkáme.