O firmě

 

Jsme rodinná firma s třicetiletou tradicí na trhu v oblasti výroby plastových produktů a komponentů. Naší specializací je zpracování termoplastů technologií vstřikování a vyfukování. Disponujeme moderním strojovým parkem, včetně montážních linek. Díky tomu jsme schopni zajistit zákazníkovi komplexní řešení od návrhu designu, vývoje prototypu a následného produktu, přes zajištění konstrukce a výroby forem, až po sériovou výrobu produktů a finální montáže. Mimo stálý sortiment plastových obalů nabízíme výrobu nestandardních zakázkových produktů dle specifikací klientů. Výjimečný důraz klademe na flexibilitu a schopnost rychlé reakce na případné změny a požadavky zákazníka, a poskytování dobrého servisu.

Mezi naše hlavní odběratele patří firmy působící v automobilovém, potravinářském, chemickém, kosmetickém nebo zdravotnickém průmyslu.

Našim cílem je budování dlouhodobých obchodních vztahů, rozvíjet se a posilovat dobré jméno společnosti na trhu.

 

 

 

 

 

Rozumím

Web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací